Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Dinosauria Museum Prague – online voucher

Dinosauria Museum Prague – online voucher

Místo: POP Airport
Adresa: Ke Kopanině 421, Tuchoměřice

Vstupenky

Dinosauria Museum Prague – online voucher
Platnost voucheru do 31.12.2024
POP Airport

Tuchoměřice

Informace o akci

Online dárkový voucher do muzea

Online dárkový voucher obsahuje unikátní kód na 100% slevu, který může být uplatněn online při nákupu vstupenky do Dinosauria Museum Prague. Voucher lze uplatnit pouze jedenkrát pro jakoukoli kategorii vstupenky (mimo rodinné vstupenky) ve všední dny, víkendy i svátky. Pokud není hodnota voucheru při nákupu plně vyčerpána (kupř. je zakoupena vstupenka, na níž je aplikováno snížené vstupné), zbývající část jeho hodnoty propadá.

Muzeum

Zažijte nevídané dobrodružství tváří v tvář dinosaurům v moderním interaktivním světě Dinosauria Museum Prague.

Vydejte se 200 miliónů let nazpět mezi velikány druhohor. Objevte největší soukromou sbírku opravdových koster dinosaurů, modely tak věrné, že vám naskočí husí kůže a nejmodernější technologie pro vaši zábavu a poznávání. Žádné napodobeniny ani kompromisy. Zažijte 4000 m2 reálného světa dinosaurů na vlastní kůži.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top